Elektrická raketa na zabíjení hmyzu

Elektrická raketa na zabíjení hmyzu
Elektrická plácačka na mouchy
Elektrická plácačka na mouchy

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Zpracování
Vzhled
Materiál
Praktičnost
Cena
Hodnocení: 7.6/10

Obtěžuje vás létající hmyz při venkovním posezení? Nemůžete se pořádně vyspat doma či na chalupě, kde vás atakují komáři a jste poštípaní? Dopřejte si venkovní posezení i pobyt v interiéru bez dotěrného, odporného a nepříjemného létajícího hmyzu. Jde to snadno, levně a efektivně.

Stačí si zakoupit elektrickou raketu na zabíjení létajícího hmyzu. Garancí úspěchu a vaší spokojenosti bude v tomto případě elektrická raketa Orava MK-1 v krásném červeném provedení, tudíž vypadá dobře i po designové stránce. Jedná se však o účinnou zbraň, která vyřeší problém s létajícím dotěrným hmyzem. Skvělý nástroj na hubení, aniž byste museli používat dráždivé repelenty či chemické postřiky a jiné přípravky. Stejně tak už nemusíte zabíjet hmyz obyčejnou plácačkou.

Moderní likvidátor hmyzu disponuje trojsíťovým systémem, jenž je uvnitř pod napětím 1500 V. Hravě si tak poradí s veškerým hmyzem a to bez znečištění okolí. Raketa má napájení na dvě baterie velikosti AA. Jedná se o velmi bezpečný výrobek, který je snadný na ovládání. Jen nastavíte raketu proti letícímu hmyzu, zmáčknete tlačítko na boku rukojeti a vysoké napětí se již postará o úspěšnou likvidaci.

Cena v době recenze: 199

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Elektrická raketa na zabíjení hmyzu.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

Podobné: ||

Snadný výběr podle vlastností... zde

« Předchozí UV lampa s lapačem hmyzu

UV lampa s lapačem hmyzu

» Další Krásný a stylový lapač s UV-A LED trubicemi

Krásný a stylový lapač s UV-A LED trubicemi