Luxusní hliníková bioklimatická pergola 4 x 3 m

Luxusní hliníková bioklimatická pergola 4 x 3 m
Bioklimatická pergola se zavřenými střešními lamelami
Bioklimatická pergola se zavřenými střešními lamelami
Bioklimatický altán s otevřenými střešními lamelami
Bioklimatický altán s otevřenými střešními lamelami
Bioklimatická pergola se zatahovacími závěsy
Bioklimatická pergola se zatahovacími závěsy

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Zpracování
Vzhled
Materiál
Praktičnost
Cena
Hodnocení: 8.6/10

Luxusní zahradní přístřešek je dokonalým způsobem, jak relaxovat s rodinou a přáteli na zahradě. Jedná se o bioklimatickou pergolu, která je vyrobena z hliníku a má zatahovací střechu. Nastavitelné lamely na střeše poskytují ochranu před deštěm a sluncem a zároveň umožňují cirkulaci vzduchu a průnik slunečních paprsků. Lamely lze také otáčet do tří různých poloh – 45°, 90° a 135° – což umožňuje přirozené proudění vzduchu i flexibilní množství slunečního světla. Tato bioklimatická pergola je ideální pro venkovní akce, jako jsou oslavy a grilování, protože nabízí ochranu před deštěm a ostrým poledním sluncem. Luxusní zahradní přístřešek je také ideální pro chvíle odpočinku na zahradě. Nastavitelné lamely lze podle potřeby otevírat a zavírat, takže si můžete užívat chladivého stínu nebo hřejivého slunce.

Zahradní přístřešek Luxury Garden Shelter představuje skvělý způsob, jak maximálně využít zahradu, protože poskytuje celoroční ochranu před přírodními živly. Díky nastavitelným lamelám si můžete užívat stínu i slunce a můžete také regulovat proudění vzduchu a množství slunečního světla, které do něj proniká. Bioklimatická pergola je dokonalým doplňkem každé zahrady a poskytuje luxusní a pohodlný prostor pro odpočinek s rodinou a přáteli.

Bioklimatická pergola má maximálně funkční protidešťové zábrany, regulace stínění dle potřeby a denní doby, automatické odvětrávání přehřátého vzduchu – v pergole tak vzniká velmi příjemné klima bez skleníkového efektu. Po kompletním uzavření přebírají lamely funkci klasické střechy, která nepropustí déšť ani sníh, a dokonce unese i větší sněhovou pokrývku. Dešťová voda je ze střechy odváděna odtokovým systémem, který je důmyslně skrytý v podpěrných sloupech pergoly. Toto neviditelné řešení je velmi praktické a elegantní, protože nenarušuje minimalistický vzhled pergoly.

Chytrá střecha v podobě lamel společně s kvalitní konstrukcí jsou jistě nejdůležitějšími prvky pergoly, ale co chtít ještě trochu víc? Doplňte pergolu o boční stěny a vytvořte tak dokonale chráněné místo před všemi živly a také před zvědavými pohledy sousedů. Možností je hned několik. Polykarbonátové stěny jsou transparentní, takže neruší vizuální kontakt se zahradou a zároveň zásadně nenaruší její celistvost. Stěny ale mohou být také pohyblivé s možností regulace dle aktuálních potřeb.

Základní vlastnosti

  • Dokonalý relax v příjemném stínu zahradního přístřešku.
  • Kvalitní a odolná hliníková konstrukce.
  • Velký zastřešený prostor, který pojme zahradní nábytek až pro 10 osob.
  • Možnost závěsů a sítí proti hmyzu, které jsou v letních měsících velmi vítaným doplňkem (není součástí balení).
  • Altán Luxury vás před deštěm nejen ochrání, ale díky důmyslným odtokovým svodům a mírně šikmému sklonu střechy bezpečně odvede i přebytečnou vodu.
  • Elegantní design zajistí komfortní vzhled a altán se tak snadno stane dominantou vaší zahrady.
  • Jednoduchá montáž, kterou hravě zvládnete svépomocí.

Cena v době recenze: 89 990

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Luxusní hliníková bioklimatická pergola 4 x 3 m.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

Podobné: || || || ||

Snadný výběr podle vlastností... zde

« Předchozí Modulární rohová zahradní lavice blumfeldt Cartagena

Modulární rohová zahradní lavice blumfeldt Cartagena

» Další Dekorativní přenosné zahradní ohniště blumfeldt Troja z umělého kamene

Dekorativní přenosné zahradní ohniště blumfeldt Troja z umělého kamene