Elektrická udírna pro horké a studené uzení s flexibilní regulací teploty

Elektrická udírna pro horké a studené uzení s flexibilní regulací teploty
Udírna má dvojité ocelové dveře
Udírna má dvojité ocelové dveře
Dveře udírny s magnetickým uzávěrem
Dveře udírny s magnetickým uzávěrem
Elektrická udírna s rošty
Elektrická udírna s rošty

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Zpracování
Vzhled
Materiál
Praktičnost
Cena
Hodnocení: 0.0/10

Jak jsme se trefili do černého! Elektrická udírna, která je nejen dostatečně univerzální na uzení všeho od ryb a masa až po klobásy, tofu a zeleninu, ale také dostatečně výkonná díky topnému tělesu o výkonu 1600 W. Je to takový švýcarský armádní nůž mezi udírnami, chcete-li. Ale počkejte, je to ještě lepší! Tento drsňák se může pochlubit také hybridním systémem uzení za tepla i za studena s flexibilní regulací teploty. Protože kdo by se chtěl omezovat jen na jednu teplotu?

Nenechte se však zastrašit jeho všestranností. Tato elektrická udírna je díky dvojitým ocelovým dvířkům bezpečná a robustní, jak jen to jde. Protože nic nekřičí o bezpečnosti tak jako ocelová dvířka s dvojitými stěnami, že? A nesmíme zapomenout na přesné nastavení jednotlivých stupňů. Ano, přátelé, čtete správně. Tato udírna má nastavitelný termostat a integrovaný teploměr pro sledování teploty až do 300 °C. Takže ať už udíte lososa nebo klobásu, můžete si být jisti, že bude dokonale propečená.

Delikátní uzení: když z udírny Klarstein Flintstone Steel stoupá aromatický kouř, znamená to lahodnou chuť potravin v jejím nitru. V kořenitě-jemném kouři se z masa, ryb a klobás, ale také z tofu či zeleniny stávají perfektní speciality.

Objevte tradiční umění uzení. Udírna Klarstein Flintstone Steel dodá nejrůznějším jídlům jedinečnou chuť podle Vašich představ. Maso, ryby nebo klobásy navíc uzením získají i delší trvanlivost. Elektrické topné těleso s výkonem 1600 W a také regulovatelný termostat na horní straně zařízení ohřívá aromatické dřevěné štěpky, jejich kouř pomalu perfektně vyudit uzené suroviny. Tři pochromované kouřové rošty s plochou 40 x 25 cm nabízejí dostatek místa pro uložení slaniny, kousků tofu či klobás, zatímco tři háčky poskytují dodatečné místo na zavěšení klobás nebo šunky. Odnímatelná miska na odkapávání zachycuje kondenzovanou vodu a kapající tuk, čímž se usnadňuje čištění. Hustota kouře udírny Klarstein Flintstone Steel se pohodlně ovládá zadní ventilační klapkou. V dvířkách zabudovaný teploměr nabízí přesné sledování teploty uzení do 300 ° C. Dřevěné štěpky a aroma se v odnímatelné nádobě z ušlechtilé oceli přemění na vynikající kouř přímo nad elektrickým topným tělesem. Lehká konstrukce a horní rukojeť zajišťují přemísťování udírny bez námahy.

Objevte dokonalé umění zpracování potravin uzením v pohodlí domova. Udírna Klarstein Flintstone Steel dodává potravinám nejen delikátní kořeněnou aroma, ale také dlouhou trvanlivost.

Základní vlastnosti

  • rozměry zařízení: cca 50 x 74 x 35 cm (Š x V x H)
  • rozměry vnitřního prostoru: cca 45 x 57,5 x 29 cm (Š x V x H)
  • rozměry roštu: cca 44 x 26,5 cm (Š x H)
  • rozměry misky na odkapávání: cca 39,5 x 26 cm (Š x H)
  • hmotnost: cca 13,5 kg
  • nastavitelná teplota: 50 °C

Cena v době recenze: 6 799

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Elektrická udírna pro horké a studené uzení s flexibilní regulací teploty.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

Podobné:

Snadný výběr podle vlastností... zde

« Předchozí Gril na sele Klarstein Sauenland z ušlechtilé oceli

Gril na sele Klarstein Sauenland z ušlechtilé oceli

» Další Jednoduchý kovový zahradní altán s posuvnou střechou

Jednoduchý kovový zahradní altán s posuvnou střechou