Dřevěný přístřešek na auto Karibu 4,31 x 4,31 m

Dřevěný přístřešek na auto Karibu 4,31 x 4,31 m
Zahradní stání na jedno auto ze dřeva
Zahradní stání na jedno auto ze dřeva
Dřevěný přístřešek na automobil stavebnice
Dřevěný přístřešek na automobil stavebnice
Přístřešek ze dřeva pro automobil
Přístřešek ze dřeva pro automobil

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Zpracování
Vzhled
Materiál
Praktičnost
Cena
Hodnocení: 8.4/10

Už vás nebaví nechávat auto venku a vystavovat ho nepříznivým povětrnostním podmínkám? Přístřešek pro auto KARIBU KIRN 1 68843 je ideálním řešením vašeho problému. Díky svému čtvercovému tvaru a rozměrům 4,31 x 4,31 m je vhodný pro většinu modelů vozidel běžných na českém trhu. Průjezdná výška 1,96 m zajišťuje, že se pod přístřešek pohodlně vejdou i větší vozidla.

Střechu podpírá šest robustních dřevěných sloupků o rozměrech 12 x 12 cm, které zajišťují stabilitu a odolnost konstrukce. Když už mluvíme o odolnosti, přístřešek je tlakově impregnován, což zajišťuje ochranu proti dřevokazným houbám, hmyzu a nepříznivým povětrnostním podmínkám. Můžete si být jisti, že váš vůz bude v bezpečí a chráněn před jakýmkoli poškozením.

Jak je to však s bezpečnostními obavami souvisejícími s tlakovou impregnací? Buďte si jisti, že impregnace je zdravotně nezávadná a naprosto bezpečná a splňuje všechny potřebné bezpečnostní normy. Dřevěný přístřešek na auto Karibu 4,31 x 4,31 m je nejen praktickým, ale také bezpečným řešením ochrany vašeho vozu před povětrnostními vlivy.

Při výrobě konstrukce bylo použito tlakově impregnované dřevo. Jedná se o velmi účinnou a ekologicky šetrnou metodu pro ochranu dřeva. Zředěné impregnační soli se vysokým tlakem v průmyslové přetlakové komoře vtlačují do vnitřní struktury dřeva, takže ošetřené dřevo má na konci tohoto procesu vysokou vlhkost a velmi pomalu vysychá. Proto má tlakově impregnované dřevo specifické vlastnosti, především typickou nazelenalou, načervenalou, namodralou nebo našedlou barvu. Konstrukci carportu tvoří 4 sloupky 12 x 12 cm s masivními příčnými podpěrami, které podpírají střechu. Výška boku je 1,96 m, celková výška přístřešku je 2,90 m.

Střecha je zhotovena z dřevěných desek. Aby se předešlo poškození vlivem povětrnostních podmínek, je nutné ji ihned po stavbě doplnit krytinou podle vlastního výběru. Střešní krytina není obsahem dodávky. Pro stavby se šikmou střechou lze použít samolepicí bitumenovou lepenku. Než začnete s montáží, je potřeba všechny stavební díly ošetřit hluboko působícím základním nátěrem a preventivním nátěrem proti zamodrání a plísni, a to z vnější i vnitřní strany dílců. Pro konečný nátěr použijte i ve vnitřním prostoru povětrnostně odolnou lazuru s dobrými fyzikálními vlastnostmi, která ochrání dřevo proti vlhkosti a slunečnímu záření. Lazura by měla být zároveň voděodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná. Lazura musí mít dostatek barevného pigmentu, protože jinak by mohlo dojít k zešednutí dřeva. Nepoužívejte žádný lak! Další nátěr provádějte po dokonalém zaschnutí a vyvětrání.

Základní vlastnosti

 • Materiál konstrukce: dřevo
 • Sklon střechy: 27 stupňů
 • Výška (vnější): 2,90 m
 • Plocha střechy: 20,83 m2
 • Střešní krytina (obsah dodávky): dřevotřísková deska
 • Výška stěny: 1,96 m
 • Zastavěná plocha: 18,58 m2
 • Délka (vnější): 4,31 m
 • Šířka (vnější): 4,31 m
 • Zatížení střechy na sníh: 75 kg/m2
 • Doporučený počet bitumen. rolí na střechu (0,5×5 m): 8 ks
 • Doporučený počet H-kotev do země: 4 ks
 • Kotevní patky v balení: ne
 • Počet parkovacích míst: 1

Cena v době recenze: 52 282

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Dřevěný přístřešek na auto Karibu 4,31 x 4,31 m.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

Podobné:

Snadný výběr podle vlastností... zde

« Předchozí Vozík s kolečky na zahradní hadici 60m, 1/2"

Vozík s kolečky na zahradní hadici 60m, 1/2″

» Další Elektrická štípačka na dřevo 8 tun Scheppach Compact - vertikální štípání

Elektrická štípačka na dřevo 8 tun Scheppach Compact – vertikální štípání