Zahradní stroje

Sypací zahradní vozík Gardena L

Ulehčit práci na zahradě vám dokáže praktický sypací vozík od značky Gardena. Sypací vozík L je vhodný pro středně velké plochy, kde vám dokáže rovnoměrně rozptýlit hnojivo či jiný posypový materiál. Kvalitně provedený výrobek zajišťuje odolnost vůči korozi i nepřízni počasí, snadná údržba pomocí vody je také podstatnou výhodou.

Cena v době recenze: 999 Kč

Transportní skládací stabilní vozík na vycházky do přírody

Léto láká vyrazit do přírody, na výlet, piknik, na dovolenou. Pokud nemáte rádi tahání těžkých zavazadel, batohů či příslušenství k vodě, pak je jako stvořený pro tyto příležitosti tento šikovný pomocník – transparentní skládací vozík, který vyřeší veškeré vaše problémy se zavazadly. Vozík je praktický i v tom, že je výborně skladný, takže po jeho použití jej snadno složíte a uschováte s minimálními požadavky na prostor.

Cena v době recenze: 2 429 Kč

Zahradní kolečko G21 Maxi 150

Vývoj a inovace nezapomínají ani na oblast zahradního náčiní. I zde si lze vybírat ze zajímavých a moderních produktů, které zpříjemní vaši práci kolem domu. Toto zahradní kolečko je toho jasným důkazem. Chcete-li něco nového, neokoukaného a zároveň vysoce kvalitního a praktického, pak určitě sáhněte po tomto výrobku.

Cena v době recenze: 2 349 Kč

Tahací transportní vozík který zvládne i složitější terén

Nenamáhejte svá záda ve chvílích, kdy si chcete užívat klid a pohodu, přírodu a třeba i pláž, vodu a sluníčko. Praktický tahací vozík Easy Rider přemístí vše potřebné za vás. Vozík disponuje pro pohodlné tahání volně pohyblivými kolečky s kuličkovými ložisky a extra širokými pneumatikami. Vepředu je teleskopická tyč, vzadu pak tyč posuvná.

Cena v době recenze: 3 299 Kč

Tahací vozík Waldbeck Easy Rider s přední teleskopickou tyčí

Tahací vozík Waldbeck Easy Rider je připraven na velké i malé dobrodružství! Ať už na procházky s dětmi, na cestu na pláž nebo na přepravu nápojů – sklopného vozíku se již více nebudete chtít vzdát. Pomocí teleskopické tyče na přední straně nebo sklopné tyče na zadní straně se vozík dá jednoduše posouvat. Kola jsou volně pohyblivá a vybavená kuličkovým ložiskem, které zajišťuje plynulou jízdu.

Cena v době recenze: 3 299 Kč

Levný sypací vozík 12l

Prakticky posypový zahradní vozík za výhodnou cenu.

Cena v době recenze: 699 Kč

Plastový zahradní vozík koš na kolečkách

Plastový zelenývozík EASY GO o objemu 50L, pomocník na každou zahradu!

Cena v době recenze: 604 Kč

Levné zahradní / stavební kolečko 60l

Zahradní kolečko ulehčí práci a sníží námahu při přemísťování nákladu z místa na místo. Je nepostradatelným pomocníkem ať už při práci na zahradě nebo se velmi dobře uplatní i jako stavební kolečko.

Cena v době recenze: 1 590 Kč

Ruční vozík Waldbeck Ventura na přepravu těžkých nákladů v zahradě

Ruční vozík Waldbeck Ventura je praktický pomocník při práci v zahradě a při přepravě rozměrných nebo těžkých předmětů. Chcete zasadit živý plot nebo si vytvořit ještě barevnější květinový záhon? Pak je zařízení Ventura pro Vás tím správným partnerem. Můžete s ním i bez námahy přepravovat vše potřebné zahradní nářadí a rostliny. A během doby po práci najdou své místo na ložné ploše s rozměrem 100 x 50 cm i gril a přepravky s nápoji!

Cena v době recenze: 4 599 Kč