Zahradní stroje

AKU strunová sekačka s teleskopickým madlem

AKU strunová sekačka FIELDMANN FZS 1005-A je praktickým pomocníkem při sekání trávy podél obrubníků, kolem stromků, keřů, v příkopě, na svahu a prostě všude a zejména na méně či hůře dostupných místech, kam se nedostanete s klasickou sekačkou. AKU sekačka má teleskopickou hliníkovou rukojeť, kterou upravíte tak, jak potřebujete. Nastavit můžete rovněž pozici strunové hlavy a přídavnou rukojeť.

Cena v době recenze: 1 799 Kč

Zahradní robotická sekačka Gardena 2000 m²

Milujete moderní věci, které udělají práci za vás a šetří vám tak čas? Robotická sekačka Sileno+ Gardena se postará o váš trávník, a to zcela bez vaší asistence. Zahradní robotická sekačka v moderním designu vyniká samotným efektem. Zahradní robotická sekačka je vybavena řadou funkcí, ať už to, že je nejen neslyšitelná, ale automaticky se vrátí do nabíjecí stanice, tak i možností spirálového sečení na hůře dostupných místech, jako třeba pod zahradním nábytkem apod. Ten typ sekačky je rovněž schopný se vypořádat i s nerovným terénem.

Cena v době recenze: 40 990 Kč

AKU zahradní strunová sekačka VERTO

Jak mít trávník stále pěkně upravený? Jak dosáhnout úpravy, a to i v méně dostupnějších místech, kam se s klasickou sekačkou nedostanete? Aku strunová sekačka VERTO je velmi praktickým a funkčním doplňkem, který oceníte hned z několika důvodů. Patří mezi základní pomocníky při údržbě většiny travnatých ploch, domácích trávníků. Předností strunové sekačky je zejména velmi dobrá ovladatelnost a snadné použití oproti klasickým rotačním. A tento model v provedení aku je o to více komfortnější. Nejen to, že se sekačka dobře drží a tím je samotná práce s ní snadnější, ale právě díky akumulátoru je pohodlnější a bezpečnější.

Cena v době recenze: 949 Kč

Křovinořez/vyžínač 2v1 RYOBI 36 V

Kombinace AKU vyžínače a křovinořezu 2v1 s výkonem36 V je výtečným řešením, kdy strunový vyžínač využijete při sekání a úpravy okrajů vašeho trávníku, nůž křovinořezu bez problémů zvládne sečení vysoké přerostlé trávy.

Cena v době recenze: 8 990 Kč

Robotická sekačka SILENO city

Robotická sekačka SILENO city 500 Gardena se postará o váš trávník a to dokonale. Zatímco sekačka bude v procesu, tak vy můžete čas strávit odpočinkem či jinou činností. Tento typ sekačky je vhodný pro menší plochy trávníků do 500 m². Malá, ale výkonná, neboť bez problémů zvládá trávníky – plochy se sklonem 25 % a rovněž úzké koridory. Otočné zadní kolečko umožňuje zvýšenou a lepší pohyblivost. Perfektní a ocenitelná záležitost pro malé a úzké zahrady. Robotická sekačka pracuje – seká trávník za jakéhokoli počasí a vyniká tichým chodem, že ji sotva slyšíte.

Cena v době recenze: 19 990 Kč

Elektrická strunová sekačka Baumax 450 W

Elektrická strunová sekačka Black & Decker BESTA525-QS má šířku záběru 25 cm a výkonný 450 W motor, který umožňuje vysoký točivý moment a maximální výkon sečení. Výhodou je automatické podávání struny AFS, zda vodící kolečko, které spolehlivě zajistí perfektní okraj trávníku.

Cena v době recenze: 1 599 Kč

Robotická sekačka na trávu Smart SILENO+ 2000

Péče o trávník může být tak snadná! GARDENA smart robotická sekačka SILENO+ udržuje stébla trávy na přesnou délku a vy si můžete užívat volného času. Časy sečení lze nastavit pomocí aplikace smart a sladit je s časy zavlažování pomocí smart zavlažovacího počítače. Proto je sekačka na trávu v provozu pouze tehdy, když ji potřebujete. Frekvenci sekání stanovuje integrovaný senzor, který registruje růst trávy. 

Cena v době recenze: 55 990 Kč

Elektrická zahradní sekačka FZR 2046-E se sběrným košem

Chcete mít krásně upravený trávník? Elektrická sekačka FZR 2046-E v moderním designu je praktickým a efektivním pomocníkem pro snadnou údržbu vašeho trávníku. Oceníte ji pro její tichý chod, snadnou obsluhu bez nutnosti startování. Je takřka bezúdržbová. Posekáte s ní jak rovný terén, tak zvládne i svažitý, stejně tak i nerovnosti a členitou travnatou plochu se stromy a keři. Sekání s touto sekačkou je snadné, jednoduché a efektivní.

Cena v době recenze: 3 299 Kč

Robotická sekačka SILENO city 400 Gardena

Robotická sekačka je vhodná pro malé travnaté plochy o rozloze až 400 metrů čtverečních. Kompaktní a manévrovatelná robotická sekačka bez problémů zvládá sklon až 25 procent. Po dokončení práce se automaticky vrátí do nabíjecí stanice. Během instalace vás programovací asistent provádí nabídkou a nezávisle vypočítá plán sečení.

Cena v době recenze: 16 990 Kč

Benzínová sekačka Baumax GE-PM 48 S HW B&S

Benzínová sekačka je skvělou volbou v případě, kdy máte větší zahradu. Perfektní vlastnosti, díky kterým bude váš trávník vždy dokonale upraven, má tato benzínová sekačka Einhell. Jednoválcový čtyřtaktní motor Briggs & Stratton řady 500 E s výkonem 2 kW, obsahem 140 cm3 a otáčkami 2850 min-1 je zárukou kvalitně odvedené práce.

Cena v době recenze: 13 790 Kč

Špičková benzínová sekačka s pojezdem Sharks SH 2850BS

Udržovat trávník v perfektním stavu je mnohem snazší, máte-li kvalitní sekačku. Benzínová sekačka Sharks disponuje osvědčeným motorem Briggs & Stratton 450, který vás rozhodně nezklame. Motor je zároveň lehký a snadno ovladatelný. Maximální výkon sekačky dosahuje 3,5 HP, obsah motoru je 148 cm3. Pro komfortní sečení přesně podle vašich požadavků i podmínek terénu je možné nastavit výšku sečení až do osmi pozic.

Cena v době recenze: 8 999 Kč

Strunová aku sekačka Extol Premium 8895610

Udržet krásně upravenou zahradu vyžaduje také perfektní vybavení. Skvělým pomocníkem, který se rozhodně neztratí je tato strunová aku sekačka Extol Premium. Bez přívodního kabelu velice snadno, rychle a pohodlně upravíte místa špatně dostupná pojízdnou sekačkou, ale také oblasti kolem plotů, obrubníků či stromků a keřů.

Benzínová sekačka s pojezdem VeGA 46 HWXV 6in1

Potřebujete na svou zahradu sekačku, na kterou se můžete opravdu spolehnout? Pak by jí mohla být třeba tato od značky VeGa, konkrétně model, který se pyšní šesti způsoby využití. Benzínová sekačka 6in1 s variabilním pojezdem a kvalitním ocelovým podvozkem má silný čtyřtaktní motor OHV VeGa s objemem 139 ccm a výkonem 3600 rpm, 5 PS.

Cena v době recenze: 7 071 Kč

Levná robotická sekačka blumfeldt Garden Hero

Perfektním řešením při nedostatku času je robotická sekačka Garden Hero od zanačky Blumfeldt. Postará se spolehlivě o váš trávník, a vy si pak jen užíváte pohodu a relax. Se sečnou plochou 18 cm zvládne posekat zahradu o rozloze až do 1200 m2 a sklonu až do 30°. Výšku sekání můžete volit od 2,5 do 5,5 cm. Sekačka s příkonem 30 W a rotační rychlostí 3.500 rpm jezdí na čtyřech kolech, kdy větší zadní mají outdroorový profil.

Cena v době recenze: 16 299 Kč

Praktická menší elektrická sekačka Baumax

Elektrická sekačka REM 3310i v moderním designu je praktickým a ocenitelným pomocníkem pro udržení vašeho trávníku v pěkném stavu.

Cena v době recenze: 1 499 Kč

Kompaktní elektrická rotační kolová sekačka BLACK&DECKER BEMW451

Pro menší zahrady, kde je bezproblémová dostupnost elektrické energie, se výborně hodí elektrické sekačky. Jsou vždy okamžitě připraveny vykonat svou práci bez nadbytečné údržby. Kompaktní elektrická rotační sekačky značky Baumax jistě příjemně potěší. Je malá, skladná, současně spolehlivá a praktická.

Cena v době recenze: 2 799 Kč

Elektrická sekačka s výkonem 1300W a 30l košem

Nespornou výhodou elektrických sekaček je jejich kompaktnost, nízká pořizovací cena i nízké náklady na provoz. Nemusíte dolévat benzín, olej, přehnaně o ni pečovat, a přesto je vždy spolehlivým pomocníkem na vaší zahradě a okamžitě připravena pro odvedení kvalitní práce. Stačí vám pouze přívod elektrické energie a můžete začít.

Cena v době recenze: 2 292 Kč

Strunová sekačka s teleskopickou rukojetí Extol Craft 416125

Máte-li členitou zahradu se stromy, skalkou, obrubníky či posezením, pak určitě víte, jak náročné je sekání trávy klasickou pojízdnou sekačkou. V tomto případě se bez šikovné a kvalitní strunové sekačky obejdete jen tehdy, chcete-li hodiny složitě plít přerostlou trávu ručně. Strunová sekačka Extol Craft vám však práci mnohonásobně zrychlí a samozřejmě velice usnadní.

Cena v době recenze: 1 049 Kč

Rotační benzínová sekačka na trávu EINHELL GC-PM 56 S

Pokud sháníte kvalitní benzínovou sekačku, pak vás tahle od značky EINHELL musí rozhodně zaujmout. Robustní rotační sekačka s výkonným jednoválcovým čtyřtaktním motorem o objemu 173 cm3 s výkonem 2,8 kWh při 2900 U/min si hravě poradí i s rozlehlejšími travnatými plochami, a to až do 2200 m2, a zvládne i hustou a vysokou trávu. Sekačka disponuje sedmi polohami výšky sekání a šířkou záběru 56 cm. Chcete-li sekačku, která vám práci s udržováním trávníku skutečně efektivně usnadní, pak sáhněte po této.

Cena v době recenze: 12 790 Kč

Elektrická sekačka s pojezdem Weibang WB 453 SE

Pokud preferujete elektrické sekačky, ale obáváte se, že jsou určeny pouze pro menší zahrádky, pak vás jistě potěší tato výkonná sekačka Weibang. Elektrická sekačka s pojezdem si hravě poradí se středně velkými travnatými plochami, a to pouze za použití elektrické energie bez neekologického vypouštění zplodin do ovzduší.

Cena v době recenze: 8 810 Kč

Levná benzinová sekačka na trávu FZR 4614-B 4v1

Tato robustní benzínová sekačka má výkonný 4-taktní motor OHV (139 cm3/2,2 kW), s nímž snadno zvládne i hustší nebo delší trávník. Výška sečení se provádí centrálně jednou páčkou do 8 různých pozic (25 -75 mm), záběr nože je 46 cm. Sekačka je vybavena systémem 4 v 1, který umožní kromě sběru trávy do sběrného děleného koše o objemu 55 l či mulčování ještě trávu vyřádkovat za sekačkou nebo ji odhodit do boku.

Cena v době recenze: 4 646 Kč

Akumulátorová strunová sekačka s nastavitelnou rukojetí

Vyžínač s 18 V baterií dovoluje pohodlně pracovat bez elektrického kabelu. S užitkovým pracovním záběrem 25/30 cm, nastavitelnou rukojetí a teleskopickou hřídelí se úprava Vašeho trávníku stane relaxem a příjemným aktivním odpočinkem.

Cena v době recenze: 1 199 Kč

Aku sekačka na trávu Extol Industrial 8795630

Aku sekačka spojuje výhody elektrických sekaček – nízký hluk, jednoduchost obsluhy a údržby se svobodou pohybu benzínových sekaček. Sekačka je poháněná nejmodernějším „brushless” motorem. Tento nový typ motoru má vyšší životnost, je výkonnější a má menší spotřebu el. energie než klasické motory s uhlíkovými kartáči.

Robotická travní sekačka ZCS TECH L3

Model TECH L3 je určen pro plochy do 1.100 m2. Díky trojúhelníkovému tvaru se tento robot dokonale hodí pro složité zahrady s keři, květinovými záhony a jezírky, může sekat až 4 oddělené plochy. Tento robot se snadno programuje pomocí uživatelsky přívětivého displeje.
Pomocí vlastní aplikace je možné robot ovládat a aktualizovat.

Cena v době recenze: 32 990 Kč

1 2