Výkonná štípačka na dřevo 10t Scheppach Compact

Výkonná štípačka na dřevo 10t Scheppach Compact
Štípač dřeva je kompaktní a přitom výkonný
Štípač dřeva je kompaktní a přitom výkonný
Práce se štípačem je bezpečná
Práce se štípačem je bezpečná
Štípač si porádí i s dlouhými poleny
Štípač si porádí i s dlouhými poleny

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Zpracování
Vzhled
Materiál
Praktičnost
Cena
Hodnocení: 7.8/10

Výkonný štípač dřeva Scheppach Compact 10t je vysoce výkonný nástroj navržený pro efektivitu, odolnost a snadné použití. Tento štípač dřeva vyniká na trhu svou robustností v kombinaci s uživatelsky přívětivým designem, což z něj činí vynikající volbu pro profesionální i příležitostné uživatele. Štípač Scheppach Compact 10t, který pracuje s příkonem 3500 W a napětím 380 V, zajišťuje optimální výkon při každém použití. Je vybaven funkcí vertikálního štípání, která poskytuje maximální štípací tlak 10 tun.

Štípačka je schopna zpracovat dřevo o maximální délce 107 cm a maximálním průměru 38 cm. Díky této kapacitě si poradí i s většími kusy dřeva, takže je vhodný pro různé typy štípání dřeva. Ať už se jedná o odpad z prořezávek, malé kmeny stromů nebo velké větve, štípač Scheppach Compact 10t si poradí se vším.

Navzdory svému výkonu a schopnostem si tento štípač dřeva zachovává kompaktní design s hmotností 131 kg, takže se s ním poměrně snadno manévruje a přepravuje. Jeho robustní konstrukce zajišťuje, že vydrží intenzivní používání, aniž by to bylo na úkor jeho výkonu nebo životnosti. Závěrem lze říci, že štípač dřeva Scheppach Compact 10t je výjimečný nástroj, který v sobě spojuje výkon, účinnost a všestrannost. Je zkonstruován tak, aby štěpkování dřeva bylo zvládnutelnější a méně časově náročné. Ať už jste profesionální zahradní architekt nebo majitel domu s rozsáhlou zahradou, kterou musíte udržovat, tento štěpkovač je navržen tak, aby vyhovoval vašim potřebám.

Compact 10 T je štípač, který uživateli nabídne velkou porci výbavy a bezpečnostních prvků a díky velké štípací síle 10 tun si snadno poradí s většinou druhů tvrdých i měkkých dřevin. Vše je navíc zabalené ve velmi kompaktní konstrukci, s minimálními nároky na skladovací prostor. Výška stroje tak v nejnižší poloze sotva překonává jeden metr. Stroj je rovněž mnohem stabilnější a lépe ovladatelný než běžné vertikální štípače. Štípač jako první ve své kategorii splňuje, díky mnoha patentovaným řešením, nejnovější evropské bezpečnostní předpisy a vaše zdraví je tak ochráněno na nejvyšší možnou míru. Splňuje i velmi přísnou německou normu GS.

Na stroji naleznete systém rychlého a automatického návratu pístu, bezpečnostní obouruční ovládání, nízkou základnu s rozšířením pro dokonalou stabilitu, přídavný výkyvný stolek pro štípání polen různé délky v různých výškách, bezpečnostní ramena chránící poleno proti vypadnutí, integrovaný zvedák těžkých polen pro snadnou manipulaci i s těžkými kmeny a štípací klín, který si poradí i s poleny o průměru až 380 mm. Nejmodernější motor z bezuhlíkovou technologií má mnohem vyšší účinnost než běžné motory, šetří elektrickou energii a je téměř bezúdržbový. Štípač je vybaven systémem Vario, díky kterému si můžete nastavit délku štípací dráhy podle velikosti polena a opět tak šetřit čas i elektrickou energii. Podvozek opatřený koly umožňuje pohodlné přemísťování stroje. Celá konstrukce štípače je navržená s ohledem na co nejdelší životnost. Je vyrobena z jakostní oceli potažené kvalitním nátěrem naneseným pomocí moderní práškové technologie.

Základní vlastnosti

 • Rychlost štípání: 5,5 cm/s
 • Rychlost zpět: 15,4 cm/s
 • Rozměr stolu: 321 x 353 x 70 mm
 • Rozměry (v x š x h): 83 x 93 x 150 cm
 • Výrobce: Scheppach
 • Pohon: Elektrický
 • Příkon: 3500 W
 • Hmotnost: 131 kg
 • Počet fází: 3
 • Napětí: 400 V
 • Příkon: 3500 W
 • Objem olejové nádrže: 4.8 l
 • Maximální průměr dřeva: 38 cm
 • Bezuhlíkový motor: ano
 • Maximální délka dřeva: 107 cm
 • Maximální štípací tlak: 10 t
 • Nastavení zdvihu pístu: ano

Cena v době recenze: 20 314

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Výkonná štípačka na dřevo 10t Scheppach Compact.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

Snadný výběr podle vlastností... zde

« Předchozí Měděné pásky k záhonu - fungující odpuzovač slimáků

Měděné pásky k záhonu – fungující odpuzovač slimáků

» Další Přírodní organické hnojivo na pokojovky HNOJÍK s repelentním účinkem na škůdce a choroby rostlin

Přírodní organické hnojivo na pokojovky HNOJÍK s repelentním účinkem na škůdce a choroby rostlin