Betonový zahradní krb stavebnice

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Zpracování
Vzhled
Materiál
Praktičnost
Cena
Hodnocení: 8.8/10

Pokud si kladete otázku, zda může modulární betonový zahradní krb vyzařovat exkluzivitu, nechte krb Avanta Exclusiv, aby vaše pochybnosti ukončil. Tato jedinečná krbová stavebnice je důkazem spojení funkčnosti a kvalitního designu a slibuje nejen teplo, ale také stylový doplněk vašeho zahradního prostoru. To, co krb Avanta Exclusiv odlišuje od svých kolegů, je jeho design a konstrukce. Na rozdíl od klasického modelu Avanta se může pochlubit černou kartáčovanou pracovní deskou a leštěnou žulovou deskou před krbovou plochou. Leštěná žulová deska mu propůjčuje atmosféru luxusu a sofistikovanosti a činí z něj úžasný ústřední prvek každé zahrady nebo venkovního obytného prostoru.

Krb Avanta Exclusiv však není jen o estetice. Je navržen tak, aby splňoval i všechny vaše praktické potřeby. Standardně se dodává se základní deskou a grilovacím roštem, takže je připraven k použití ihned po vybalení z krabice. Pro milovníky venkovního vaření je grilovací rošt pozoruhodným prvkem, který dokáže venkovní setkání proměnit v nezapomenutelný kulinářský zážitek.

A nesmíme zapomenout na střechu z nerezové oceli! Tento prvek nejenže přispívá k celkové vizuální přitažlivosti tohoto zahradního krbu, ale také zajišťuje odolnost a dlouhou životnost. Střecha z nerezové oceli je odolná proti korozi a poškození vlivem nepříznivých povětrnostních podmínek, což zaručuje, že si váš krb zachová svůj luxusní vzhled po dlouhá léta. Rozhodně lze říci, že krb Avanta Exclusiv zdaleka není typickou betonovou sestavou zahradního krbu. Spojuje exkluzivitu s praktičností a slibuje funkční i stylový doplněk vašeho venkovního prostoru. Tak proč čekat? Zpříjemněte si svá zahradní setkání teplem, útulností a stylem díky krbu Avanta Exclusiv.

Základní vlastnosti

  • grilovací plocha: 50 x 38 cm
  • v x š x h: 192 x 110 x 80 cm
  • hmotnost: cca 430 kg

Cena v době recenze: 19 009

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Betonový zahradní krb stavebnice.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

Podobné: ||

Snadný výběr podle vlastností... zde

« Předchozí Levná osvětlená zahradní solární fontána z umělého kamene

Levná osvětlená zahradní solární fontána z umělého kamene

» Další Levný 7-dílný set ratanového zahradního nábytku

Levný 7-dílný set ratanového zahradního nábytku