Celoroční zahradní iglů průměr 7 m

Celoroční zahradní iglů průměr 7 m
Atypický kopulový přístřešek na zahradu
Atypický kopulový přístřešek na zahradu
Luxusní mobilní zastřešení předzahrádek restaurací
Luxusní mobilní zastřešení předzahrádek restaurací
Přístřešek na zahradu ve tvaru iglů
Přístřešek na zahradu ve tvaru iglů

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Zpracování
Vzhled
Materiál
Praktičnost
Cena
Hodnocení: 8.0/10

Hledáte dokonalý způsob, jak si užít pobyt venku, aniž byste museli obětovat pohodlí? Nehledejte nic jiného než naše celoroční zahradní iglů o průměru 7 m! Jedinečné zahradní stany z poskytují dokonalou rovnováhu mezi přírodou a pohodlím a umožní vám stylově prožít pobyt venku. Díky modernímu kulovitému designu jsou tyto stany ideální pro milovníky turistiky, kteří chtějí držet krok s nejnovějšími trendy v oblasti outdoorového bydlení.

Ať už jste zkušený táborník, nebo jen hledáte nový způsob, jak si odpočinout v přírodě, zahradní iglů jsou dokonalým řešením. Díky dostatku prostoru pro veškeré vybavení můžete odpočívat a užívat si krásného okolí bez obav z drsného zacházení. Díky odolné konstrukci a celoročnímu designu jsou navíc tyto stany stavěny tak, aby vydržely, a můžete si je užívat v každém ročním období.

Glamping si v poslední době získává stále větší oblibu a stává se jednou z nejatraktivnějších forem rekreace. Co nejblíže přírodě, pohodlné, ale také luxusní a ekologické. Kulovitý stan vám dává možnost strávit pohodlnou noc v lůně přírody, jako alternativa k tradičním chatám nebo kempům. Lze jej využít i jako výstavní, prodejní nebo reklamní stánek.

Transparentní stan je zajímavou alternativou k tradičním restauračním zahrádkám nebo jiným místům pro trávení volného času. Vytvořte pro své hosty jedinečné místo, které zaručí soukromí a pohodlí. Konstrukce stanu je z pozinkovaných ocelových trubek o průměru 32 mm, na které je napnutá transparentní PVC plachta se dvěmi větracími okny.

Tak proč čekat? Začněte plánovat své příští outdoorové dobrodružství ještě dnes a zažijte maximální pohodlí a styl s celoročními zahradními iglů stany. Ať už hledáte víkendový útěk nebo delší pobyt, máme vše, co potřebujete, aby byl váš příští kempování nezapomenutelný. Tak si sbalte kufry a připravte se zažít skvělou přírodu jako nikdy předtím!

Základní vlastnosti

  • Barva: průhledná
  • Materiál: PVC plachta 1000D (celoroční ) / pozinkovaná ocel s práškovým nástřikem v bílé barvě
  • Rozměry:
  • šířka: 7 m
  • délka: 7 m
  • výška: 3,8 m
  • zastavěná plocha: 39 m2
  • Hmotnost: 400 kg

Cena v době recenze: 145 238

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Celoroční zahradní iglů průměr 7 m.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

Podobné: ||

Snadný výběr podle vlastností... zde

« Předchozí Modulová rohová zahradní sedací souprava SEVILLA z umělého ratanu

Modulová rohová zahradní sedací souprava SEVILLA z umělého ratanu

» Další Relaxační zahradní houpačka s odkládacími stolky

Relaxační zahradní houpačka s odkládacími stolky