Dlouhá zahradní hadice PROTECO 1/2″ – 50m

Dlouhá zahradní hadice PROTECO 1/2" - 50m
Třívrstvá zahradní hadice s výstuží je pevná a odolná
Třívrstvá zahradní hadice s výstuží je pevná a odolná

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Zpracování
Vzhled
Materiál
Praktičnost
Cena
Hodnocení: 8.2/10

Hledáte dlouhou a spolehlivou zahradní hadici? Pakehledejte nic jiného než vysoce kvalitní neprůhlednou třívrstvou zahradní hadici Proteco! Tato zahradní hadice má zelenou barvu, průměr 1/2″ a délku 50 m. Je vyztužena křížovou textilní výztuhou, díky níž je extra pevná a odolná. Ať už potřebujete zalévat zahradní rostliny nebo čistit příjezdovou cestu, tato zahradní hadice je ideálním řešením. Díky zesílenému křížovému textilnímu opletu je tato zahradní hadice ještě spolehlivější. Toto vyztužení pomáhá, aby byla hadice odolná proti zalomení, a poskytuje vynikající pružnost. Díky svým vlastnostem je hadice vhodná pro zalévání z běžného vodovodního řádu, ale i pro připojení čerpadel, vodáren a dalšího příslušenství.

Zahradní hadice Proteco je vyrobena ze tří vrstev vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují optimální odolnost a ochranu. Vnitřní černá vrstva zabraňuje tvorbě řas a zajišťuje ochranu proti UV. Střední vrstva ze syntetických vláken dává hadici vysokou tlakovou odolnost. Vnější hladká vrstva dodává vysokou odolnost proti otěru, hadice lépe klouže po terénu a zajišťuje perfektní vlastnosti při použití v náročnějších podmínkách jako je přímý kontakt s hustými keři a podobně. S touto zahradní hadicí si můžete být jisti, že vám vydrží mnoho let.

Atraktivní je také zelená barva hadice, která nebude v zahradě rušivá a nebudete ji tak muset schovávat po každém použití. Tato zelená zahradní hadice o průměru 1/2″ a délce 50 m vám jistě zajistí dlouholeté používání.

Základní vlastnosti

  • Barva: zelená
  • Délka: 50 m
  • Průměr: 1/2″
  • Typ hadice: zavlažovací

Cena v době recenze: 660

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Dlouhá zahradní hadice PROTECO 1/2″ – 50m.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

Podobné:

Snadný výběr podle vlastností... zde

« Předchozí Dřevěná pergola ke zdi Linda 28/A

Dřevěná pergola ke zdi Linda 28/A

» Další Modulární rohová zahradní lavice blumfeldt Cartagena

Modulární rohová zahradní lavice blumfeldt Cartagena