Zahradní hadice

Sortiment zahradních hadic je v dnešní době velice široký. Vybírat můžete podle několika parametrů. V prvé řadě dle vnitřního průměru a pak také podle délky. Delší hadice jsou praktické na dosah po celé zahradě, avšak se s nimi pak hůře manipuluje, popř. musíte zakoupit i navíjení. Skvělé řešení poskytují také smršťovací hadice, které vynikají svou lehkostí i skladností. Navíc se dokážou natáhnout až na trojnásobek své délky.

Nejmodernějším typem jsou průsakové porézní hadice, které dovedou dlouhodobě odolávat nepřízni počasí. Tyto hadice jsou po celou sezónu uloženy mezi záhony a zajišťují rovnoměrnou zálivku přímo ke kořenovému systému rostlin. Klasické zahradní hadice odolávají vysokému tlaku vody díky tkanému vyztužení. Některé obsahují i plášť proti pronikání slunečního světla, který minimalizuje růst řas uvnitř tubusu. Vnější vrstva by měla být odolná vůči UV záření a teplotním rozdílům. Flexibilnější hadice snáze zvládají ohýbání a ani častějším používáním nehrozí jejich prasknutí.

Flexi zahradní hadice Waldbeck Water Wizard 15 m

Flexibilní zahradní hadice Waldbeck Water Wizard vám ušetří mnoho těžké práce a zalévání se stane zábavou i pro děti. Lehký latex-nylonový materiál umožňuje snadnou manipulaci i přenášení. Jakmile se hadice natlakuje vodou, prodlouží se až na délku 15 m. Míra natažení závisí na tlaku vody. Po vypnutí přívodu se opět smrští do původní délky a sama se svine. Nemusíte se tedy bát nepříjemného zauzlování či dokonce přetržení.

Cena v době recenze: 799 Kč

Navíjecí vozík na zahradní hadici GARDENA AquaRoll

Uskladnění zahradní hadice dokáže pěkně potrápit. Dbáte-li ve své kůlně i na zahradě na pořádek a stojíte si za tím, že šikovné řešení je k nezaplacení, pak vás určitě mile potěší tento produkt od značky Gardena. Vozík na zahradní hadici AquaRoll S zajistí rychlé a bezproblémové skladování s úsporou prostoru.

Cena v době recenze: 1 891 Kč

Modrá smršťovací zahradní hadice s multifunkční sprchou

Už vás nebavírozčilovat se nad nedostatečně dlouhou a soustavně zamotanou hadicí? S flexibilní zahradní hadicí Waldbeck Water Wizard jsou sečteny dny, kdy jste se museli těžkými a nepraktickými hadicemi! Tato skvostná hadice je vyrobena z latex-nylonové kombinace, což je materiál vyvinutý v letectví. Mezi jeho přednosti patří například pružnost, přizpůsobivost a lehkost.

Cena v době recenze: 449 Kč

Pružná ocelová zahradní hadice se sprchou Waldbeck Steelflow 50

Zahradní hadice Steelflow je skvělým pomocníkem všech chytrých zahrádkářů! Díky pevnému, a přitom flexibilnímu plášti s ušlechtilou ocelí bravurně odolává mnohým nebezpečím, které ji mohou běžně v zahradě potkat. Obávat se tedy nemusíte působení počasí ani vlivu slunce. Hadice perfektně obstojí i při říznutí sekačkou na trávu a neohrozí ji ani okusování psem. S touto praktickou hadicí Waldbeck Steelflow 50 bude zavlažování záhonů a zalévání květin jedna velká zábava.

Cena v době recenze: 1 399 Kč

Dlouhá černá 30 m zahradní smršťovací flexi hadice

Marš, vodo! Waldbeck Water Wizard 30 zahradní hadice je malým zavlažovacím zázrakem, který překonává sám sebe. Jinak už ani nebudete chtít zalévat. Waldbeck Water Wizard 22 flexibilní zahradní hadice představuje čistou radost ze zalévání: žádné prasknutí, žádné zamotání a super lehkost: tak zalévání jde samo od sebe. Dvouvrstvý materiál hadice se při používání natáhne až na trojnásobek své délky, a tím dosáhne délky až 30 metrů.

Cena v době recenze: 1 099 Kč

Navíjecí vozík pro zahradní hadici Hozelock 2436R3535

Praktický nabíjecí vozík výrazně usnadní zalévání zahrady.

Cena v době recenze: 2 081 Kč

Levná smršťovací zahradní hadice včetně multifunkční rozprašovače

Vypusťte vodu! Zahradní hadice Waldbeck Water Wizard 22 je malým zavlažovacím umělcem, který přerůstá sám sebe. Flexibilní hadice Waldbeck Water Wizard 22 dělá ze zavlažování čirou zábavu: už žádné zlomení, zauzlení, navíc nízká hmotnost – a zalévání jde samo od sebe! Dvouvrstvý materiál hadice se při použití natáhne až na trojnásobek své délky, max. na 22,5 m. Po použití se hadice sama vypustí a zkrátí se na původní délku, stejně se i sama sroluje.

Cena v době recenze: 699 Kč