Zahradní ohniště

Zajímavým, funkčním a velmi praktickým doplňkem pro každou zahradu, terasu či balkon je zahradní ohniště. Výhodou je snadné přenášení a dobrá údržba. Zahradní ohniště vykouzlí perfektní atmosféru a potěší vás.

Zahradní ohniště navodí hřejivou atmosféru a vy si tak můžete vychutnat nejen romantické večerní posezení venku. Zejména si můžete užít dobré grilování či opékání s rodinou a přáteli. Zahradní ohniště se liší po designové stránce, kdy kromě funkčnosti je zaměřeno i na elegantní a zároveň univerzální vzhled, který je vhodný takřka do každého interiéru. Zahradní ohniště se vyrábí z různého materiálu, převážně z oceli či jiných kovových materiálů. Výjimkou nejsou ani betonová ohniště. I zde je třeba myslet na bezpečnost a udržovat oheň pod dohledem. Ideální pro topení v zahradním ohništi je klasické dřevo či grilovací uhlí. Užijte si prodloužené letní večery u plápolajícího ohně a pochutnejte si na dobrém jídle. Díky zahradnímu ohništi je toto vše reálné a snadné.

Zahradní ohniště z umělého kamene s grilovacím roštem

V nádobě na oheň Blumfeldt Karthago hoří oheň velmi působivě a šíří v zahradě útulnou atmosféru a příjemné teplo. S rozměrem 42 x 42 cm nabízí ohnisko Blumfeldt Karthago dostatek prostoru pro velký táborák z polen, dřevěného uhlí nebo grilovacích briket. Spodní část nádoby z žáruvzdorného umělého kamene MagicMag se zvedá do výšky pro ještě lepší dojem z plápolajícího ohně. Ocelový lapač jisker z mřížkované sítě chrání ohnisko před vystupující horkem a létajícími jiskrami.

Cena v době recenze: 4 199 Kč

Litinový zahradní krb Augustus

Užijte si chladné dny venku při posezení s rodinou, přáteli či jen při odpočinku a to v příjemném teplu, o které se postará unikátní produkt. Výhodou je, že si lze tuto dostupnou vymoženost pořídit na zahradu či terasu. A to není zdaleka vše. Nejen relax venku a v teple, ale také si díky kvalitnímu zahradnímu výrobku můžete připravit grilovanou delikatesu. Augustus zahradní pec ve starožitném a skvostném designu je určena pro užití v exteriéru. Dekorativní zahradní pec je vyrobena z kvalitní odolné litiny interesantní ozdobou na nádobě na oheň a na komíně.

Cena v době recenze: 4 199 Kč

Dekorativní krb na zahradu nebo terasu

Krb dokáže navodit nejen romantickou, ale především hřejivou a uklidňující atmosféru. Pohled na praskající oheň v krbu je balzámem na duši i pastvou pro oči. Dopřát si tento relax nemusíte jen v bytě, ale lze si pořídit zahradní krb, který vám poskytne rovněž fascinující podívanou a zároveň umožní pobyt venku za chladného počasí či prodlouží váš čas strávený v létě na zahradě či terase. Užijte si posezení a odpočinek u jedinečného zahradního krbu.

Cena v době recenze: 4 199 Kč

Zahradní krb s 360 ° otevřeným ohništěm

Titus zahradní krb s antickým designem nabízí efektivní řešení pro chladné dny a možnost trávení času venku s přáteli, rodinou či jen poklidné a příjemné chvíle při poslechu praskajícího dřeva. Dekorativní zahradní krb s 360 °FireView je určen pro venkovní užití. Silnou stránkou je kvalitní nerezavějící a nehořlavá litina.

Cena v době recenze: 4 999 Kč

Robustní nerezový šibenicový otočný gril

Užití si požitku z grilování a dobrého jídla není jen výsadou těch, co mají k tomu dostatečný zahradní prostor. Grilovat může prakticky každý, stačí vybrat vhodné zařízení. Výkonný gril, který se postará o dokonalé grilované pochoutky. Delion šibenicový otočný gril zaujme designem a perfektně promyšleným provedením. Robustní otočný gril je vyroben z odolné oceli, disponuje mísou na oheň a praktickým zavěšením. Ocenitelná je dostatečně velká a volně hýbající se grilovací plocha umožní grilovat větší kusy nejen masa či větší obsah najednou.

Cena v době recenze: 4 699 Kč

Zahradní krb s mřížovými stěnami

Dopřejte si venkovní posezení při chladných letních večerech. Prodlužte si pobyt venku i za chladnějšího počasí. Jak? Efektivní řešení nabízí unikátní produkt, který vám poskytne náležité teplo a navodí příjemnou atmosféru. Essos zahradní pec, kamna na dřevo o průměru 45 cm v interesantním designu. Předností je, že tato zahradní kamna lze využít na zahradě, balkoně či terase. Zahradní produkt je vyroben z pevného ocelového plechu o minimální tloušťce 5 mm s čistě svařenými, tj. neviditelnými spoji.

Cena v době recenze: 2 899 Kč

Terasový ocelový zahradní krb

Terasový ocelový zahradní krb o rozměru 82x54x54 cm je dokonalou volbou. Výborný variabilní krb pro městské i zahradní terasy. Zahradní krb vám umožní trávení delšího času venku, užití si chladných večerů při posezení na terase s přáteli či jen při odpočinku a sledování plápolání ohně. Velmi elegantní a kvalitní terasový krb vám poskytne krásné teplo v chladných dnech

Cena v době recenze: 3 556 Kč

Komínová pec na zahradu či terasu

Zahradní pec a kamna Westeros vám navodí krásnou a hřejivou atmosféru. Jedná se o nepostradatelného společníka pro chladné večery. Impozantní komínová pec je zárukou tepla a navození jedinečné atmosféry v podobě praskajících plamenů. Zárukou životnosti a bezpečnosti je kvalitní ocelový plech o tloušťce 0,5 mm, velmi čistě a precizně svařené spoje. Velká ohnisková komůrka slouží na ochranu trávy a podlahy.

Cena v době recenze: 2 899 Kč

Šedý patinovaný zahradní terakotový krb

Tradiční terakotový krb, který je tradicí v Mexiku a velmi oblíbený již v mnoha dalších zemí. Když se ochladí ve večerních hodinách, krb vám rychle dá příjemné teplo a navodí uvolněnou atmosféru. V létě díky ohni odpudíte otravný hmyz. Díky ocelovému rámu – trojnožce s gumovými koncovkami na nohou je zahradní krb extrémně stabilní a chrání podlahu.

Cena v době recenze: 2 352 Kč

Zahradní krb Flavius stříbrné barvy

Udělejme oheň! Když se na terase či v zahradě ochladí, je Blumfeldt Flavius ​​zahradní pec připravena postarat se o teplé hodiny strávené v zahradě. S Blumfeldt Flavius ​​zahradními kamny si pořádně zatopíte: stabilní pec je kompletně zhotovena z litiny odolné proti zlomení a pevné oceli a vyzařuje příjemné teplo. Jednoduše zapálíte uvnitř pece uhlí, dřevo či dřevěné uhlí a dlouhé hodiny si užíváte teplo.

Cena v době recenze: 3 699 Kč

TERA Venkovní zahradní terakotový krb 83 cm

Fantastický venkovní terakotový krb je tradicí v Mexiku a velkou oblibu si získal i v řadě evropských zemí – Česká republika není výjimkou. Terakotový krb ideální na zahradu nebo terasu. Díky němu si můžete prodloužit chladné večery příjemným posezením u praskajícího ohně. V létě díky ohni odpudíte otravný hmyz a když se začne léto vytvácet krb Vám poskytne dostatek tepla.

Cena v době recenze: 1 450 Kč

Zahradní nádoba na oheň s grilem

Užijte si středomořskou atmosféru, táborákovou romantiku a chutné grilované jídlo s dekorativní nádobou na oheň Blumfeldt Merano. Na pěstěném trávníku nebo na terase s terakotovými dlaždicemi bude nádoba na oheň Blumfeldt Merano středem pozornostiti. Kov v antickém vzhledu a středomořská dlaždicová ozdoba dělají z nádoby dekorativní objekt. Když se den chýlí ke konci, tehdy opravdu ukáže, co umí.

Cena v době recenze: 3 099 Kč

Venkovní ohniště s grilem dřevěného vzhledu

Nová vášeň pro oheň: v nádobě na oheň Blumfeldt Lombardia plápolají plameny obzvlášť působivě. S rozměrem 42 x 42 cm nabízí ohnisko Blumfeldt Lombardia dostatek prostoru pro velký táborák z polen, dřevěného uhlí nebo grilovacích briket. Spodní část nádoby z žáruvzdorného umělého kamene MagicMag se zvedá do výšky pro ještě lepší dojem z plápolajícího ohně. Ocelový lapač jisker z mřížkované sítě chrání ohnisko před vystupující horkem a létajícími jiskrami.

Cena v době recenze: 5 199 Kč

Zahradní krb mexického vzhledu

Tradiční terakotový krb, který je tradicí v Mexiku a velmi oblíbený již v mnoha dalších zemí. Když se ochladí ve večerních hodinách, krb vám rychle dá příjemné teplo a navodí uvolněnou atmosféru. V létě díky ohni odpudíte otravný hmyz. Díky ocelovému rámu – trojnožce s gumovými koncovkami na nohou je zahradní krb extrémně stabilní a chrání podlahu.

Cena v době recenze: 1 160 Kč

Růžový zahradní terakotový krb

Tradiční terakotový krb, který je tradicí v Mexiku a velmi oblíbený již v mnoha dalších zemí. Když se ochladí ve večerních hodinách, krb vám rychle dá příjemné teplo a navodí uvolněnou atmosféru. V létě díky ohni odpudíte otravný hmyz. Díky ocelovému rámu – trojnožce s gumovými koncovkami na nohou je zahradní krb extrémně stabilní a chrání podlahu.

Cena v době recenze: 1 412 Kč

Přenosné zahradní ohniště z umělého kamene

Opětovně rozpálit plameny vášně: v kameninovém ohnisku Blumfeldt Troja praská oheň mimořádně působivě. Průměr ocelové mísy 75 cm nabízí dostatek místa na budoucí ohnisko z dřevní štěpky, dřevěného uhlí nebo briket. Dekorativní podstavec z kameninové pálené magnézie vyvyšuje ohniště na zvýraznění působivého dojmu praskajících plamenů. Ocelová kupole zachycuje jiskry, během jejího nepoužívání se dá jednoduše nadzvednout stranou.

Cena v době recenze: 4 199 Kč