Vchodové přístřešky

Montáží vchodového přístřešku nejenže ochráníte vstupní dveře, ale také prostor blízkého zádveří. Díky relativně krátkému zastřešení se nebudete muset již obávat nečekaného deště ani sněhové nadílky. Navíc udrží suchou také rohožku, takže již nebudete nosit domů na botách nečistoty. Důležitým parametrem je volba materiálu celé konstrukce. Mnozí stále ještě volí masivní dřevěné hranoly s klasickou střešní krytinou. Takový produkt vyžaduje každoroční péči v podobě nového ochranného nátěru olejem. Existují ale i jiné, bezúdržbové možnosti. Jednou z nich je hliníková konstrukce krytá polykarbonátem s vysokou propustností denního světla. Takový vchodový přístřešek se bude náramně hodit k moderní fasádě. Někdy dokonce bývají vyztužené nerezovou ocelí pro opravdu dlouhou životnost.

Většinu vchodových přístřešků zvládnete připevnit sami. Pokud si ale necháte přístřešek vyrobit na míru v atypických rozměrech, je lepší zjednat si odborníka, který vám přístřešek profesionálně upevní.

Levný vchodový přístřešek 150 x 100 cm

Nenechte své vchodové dveře oprýskat deštěm a sněhovou přeháňkou. Pořiďte si nad ně vchodový přístřešek o rozměrech 150 x 100 cm, který představuje chytré, levné a efektivní řešení. Přístřešek poskytuje vchodovým dveřím praktickou ochranu před nepříznivým počasí a zároveň stín. Jednoduchá a nenápadná konstrukce přístřešku je vyrobena z odolného plastu v černé barvě.

Cena v době recenze: 1 896 Kč

Vchodová stříška z polykarbonátu 200×100 cm

Extra velký přístřešek Vás skvěle ochrání před nepřízní počasí. Díky snadné motáži budete mít přístřešek rychle nainstalovaný.

Cena v době recenze: 2 629 Kč