Solární plachty na bazén

Praktický, velice funkční a ocenitelný doplněk k venkovnímu bazénu. Důkaz, že je možné využít obnovitelné zdroje energie účinně a prospěšně. Efektivní solární plachty na bazén ve standardním modrém či černém provedení přináší mnoho výhod a jsou čím dál více nepostradatelným prvkem v rámci výbavy venkovního bazénu.

Solární plachty na bazén zvyšují komfort v rámci užití si koupání. Volba konkrétní velikosti plachty se odvíjí od velikosti daného bazénu. Plachty jsou z jedné strany vybavené bublinkami, které fungují na bázi lupy, tj. přitahují sluneční paprsky a ty následně proměňují v teplo, které ohřívá vodu v bazénu.

Při použití solární plachty dochází také k ochraně před nečistotami, neboť zabraňuje dostání se nečistot, hmyzu apod. do bazénu. V rámci pravidelného používání se snižuje množství odpařené vody, což vede k menší ztrátě vody a s tím souvisí i nižší náklady, neboť není třeba vodu tak často doplňovat. Izolační vlastnosti plachty se podílí na výrazném snížení úniku tepla v průběhu noci. Tato tepelně izolační folie přes den vodu v bazénu ohřívá a v noci tak efektivně zpomaluje její ochlazování.

Kruhová solární plachta Intex na bazén o průměru 244 cm

Užíváte si vymoženosti v podobě vlastního zahradního bazénu? Pokud máte nebo si hodláte pořídit praktický kulatý bazén, velmi přínosnou a ocenitelnou záležitostí je solární plachta. Proč? Solární plachta Intex 244 cm je určena pro kruhové bazény Intex Set a Prism Frame o průměru 2,44 m. Však oprávněně se těší čím dál větší oblibě využití solární energie a zde se nabízí efektivní řešení. Solární bublinková plachta se pokládá na hladinu vody bazénu a to bublinkami směrem dolů, kdy tak náležitě dochází k udržení teploty vody.

Cena v době recenze: 165 Kč

Obdelníková solární plachta na bazén 732 x 366 cm

Pokud si užíváte v letním období vodní radovánky a osvěžení ve vlastním bazénu, využijte efektivní možnosti a dopřejte si solární plachtu. Však čím dál více je oprávněně preferována solární energie. Využijte v létě sluneční paprsky na maximum i v rámci ohřevu vody. K tomuto účelu vám dokonale poslouží solární plachta Intex 732×366 cm v obdélníkovém tvaru a v modrém provedení. Solární plachta je určena pro obdélníkové bazény Intex Tahiti a Ultra Frame o výše uvedených rozměrech.

Cena v době recenze: 1 286 Kč

Černá solární bazénová plachta pro bazény s nafukovacím límcem

Velmi efektivní a praktickou záležitostí je bezpochyby solární plachta, která účinně brání tepelné ztrátě, ke které dochází zejména v průběhu noci a ve chvíli, kdy nedochází k aktivnímu ohřevu vody. Solární plachta současně eliminuje odpařování vody a má velmi pozitivní efekt na snížení samotné spotřeby vody i bazénové chemie, neboť působí částěčně i jako prevence proti zanešení nečistot a špíny do bazénu.

Cena v době recenze: 370 Kč

Solární plachta pro bazény Tahiti 2 x 4 m

Pro všechny ty, kdo vlastní zahradní bazén Tahiti o rozměru 2×4 metry se nabízí pořízení solární plachty. Využijte v létě sluneční paprsky více, než jen pro opalování a chytání bronzové pokožky. Zde se nabízí efektivní řešení v případě solární plachty. Díky ní si můžete užít teplejší vodu a nejen to. Modrá solární plachta účinně zabraňuje tepelným ztrátám, neboť sluneční paprsky prostupují plachtou a tím dochází k ohřevu vody pod hladinou. Zároveň dochází k eliminaci odpařování vody a jejímu ochlazení. Solární plachta plní z části i krycí schopnosti, kdy zamezuje zanešení špíny a především nečistot do bazénu.

Cena v době recenze: 549 Kč

Solární plachta bublinková na bazény INTEX – kruh o průměru 4,88m

Solární plachta je určena pro nadzemní venkovní bazény Intex o průměru 4,88 m. Bublinková solární plachta se pokládá na hladinu vody bublinkami směrem dolů. Plachta nejen ohřívá vodu, ale tímto tak prodlužuje dobu a celkově koupací sezónu. Dále slouží i částečně jako krycí plachta, která účinně zabraňuje zanášení nečistot, špíny apod. do bazénu, čímž snižuje náklady na bazénovou chemii.

Cena v době recenze: 860 Kč

Černá solární plachta pro bazény s Ø hladiny 3,66 m

Užijte si koupání o něco více, dopřejte si příjemně teplou vodu a ušetřete náklady za bazénovou chemii. Jak? Postačí zakoupit solární plachtu, která dokáže více, než se lze domnívat. Černá solární plachta je určena pro všechny nadzemní bazény s průměrem hladiny 3,66 m. Solární plachtu položíte na hladinu vody bublinkami směrem dolů. Solární plachta plave po hladině vody a jak slunce svítí na plachtu, dochází k ohřevu vzduchu v bublinkách a od nich se ohřívá voda. Výsledkem je nejen příjemné koupání v teplejší vodě, ale také zároveň prodloužení koupací sezóny.

Cena v době recenze: 990 Kč

Solární plachta Intex 549 x 274 cm

Kvalitní bublinková solární plachta Intex vhodná pro obdélníkové bazény Intex Tahiti / Ultra Frame o rozměrech 5,49 x 2,74 m. Bublinková solární plachta plave na hladině vody bublinkami dolů a udržuje teplotu. Bublinky působí při slunečním záření jako čočky a tím ohřívají vodu. Plachta zabráňuje zanášení nečistot do bazénu a chrání proti odpařování vody.

Cena v době recenze: 599 Kč

Transparentní solární plachta na bazén s nafukovacím límcem o průměru 3,66m

Transparentní-čirá solární plachta. Solární plachta je vyrobena z bublinkové polyetylénové tepelně izolační plachty. Plave na hladině vody bublinkami dolů. Bublinky působí při slunečním záření jako čočky a tím zvyšují teplotu vody.

Cena v době recenze: 450 Kč

Černá solární plachta pro bazény s Ø hladiny 3 m

Solární plachta je vhodná pro všechny bazény s průměrem hladiny 3 m. Solární plachta je vyrobena z černé bublinkové polyetylénové tepelně izolační plachty.

Cena v době recenze: 529 Kč

Velká černá solární plachta na bazén 7 x 4m

Bublinková solární plachta plave na hladině, ohřívá vodu a udržuje teplotu, částečně kryje proti spadu nečistot. Solární plachta je vyrobena z bublinkové polyetylénové tepelně izolační plachty. Plave na hladině vody bublinkami dolů. Bublinky působí při slunečním záření jako čočky a tím zvyšují teplotu vody.

Cena v době recenze: 2 145 Kč

Modrá solární plachta pro bazény s Ø hladiny 3,66 m

Sluneční paprsky prostupují solární plachtou a ohřívají vodu bezprostředně pod hladinou. Bublinky působí při slunečním záření jako čočky a tím zvyšují teplotu vody. V noci zamezují odparu vody, chemických prostředků a ochlazování vody. Solární plachta také částečně chrání proti spadu nečistoto do bazénu.

Cena v době recenze: 890 Kč

Výprodej solární plachta na kruhový bazén

Kvalitní bublinková solární plachta Intex vhodná pro kruhové bazény Intex Easy Set a Prism Frame o průměru 3,66 m. Bublinková solární plachta plave na hladině vody bublinkami dolů a udržuje teplotu. Bublinky působí při slunečním záření jako čočky a tím ohřívají vodu. Plachta zabráňuje zanášení nečistot do bazénu a chrání proti odpařování vody.

Cena v době recenze: 332 Kč