Přenosné ohniště

Trend poslední doby a svým způsobem návrat zpět. Kdo by nemiloval kempování, stanování či si jen zkrátka vyrazit do přírody. Ideálním a ocenitelným parťákem na cestu je v tomto případě přenosné ohniště.

Přenosné ohniště je taktéž a především pro všechny milovníky táboráků a užití si pobytu pod širým nebem. Vychutnejte si dokonalou atmosféru otevřeného ohně bezpečně a stylově. Výhodou je, že můžete přenosné ohniště umístit kdekoliv a to bez poškození trávníku apod. Není nic jednoduššího, než si přenosné ohniště vzít s sebou. Rovněž ho oceníte i na chatě, zkrátka všude tam, kde si chcete dát něco dobrého k snědku a zároveň se i ohřát a užít si pobyt venku.

Přenosná zahradní ohniště jsou k dostání v různém typu provedení, kdy se liší tvarem, velikostí apod. Pro všechna však platí kouzlo praskajícího dřeva a navození útulné a hřejivé atmosféry kdekoliv venku. Přenosné neboli mobilní ohniště oceníte také tam, kde není reálné takové ohniště rozdělat či nemáte potřebné prostředky apod. Vše je zajištěno i po bezpečnostní stránce, kdy se tak nemusíte obávat, že po skončení opékání a sezení u ohně zůstane ohořelá tráva okolo.

Zahradní ohniště z umělého kamene s grilovacím roštem

V nádobě na oheň Blumfeldt Karthago hoří oheň velmi působivě a šíří v zahradě útulnou atmosféru a příjemné teplo. S rozměrem 42 x 42 cm nabízí ohnisko Blumfeldt Karthago dostatek prostoru pro velký táborák z polen, dřevěného uhlí nebo grilovacích briket. Spodní část nádoby z žáruvzdorného umělého kamene MagicMag se zvedá do výšky pro ještě lepší dojem z plápolajícího ohně. Ocelový lapač jisker z mřížkované sítě chrání ohnisko před vystupující horkem a létajícími jiskrami.

Cena v době recenze: 4 199 Kč

Terakotový zahradní krb s funkcí grilu

Dokonalou hřejivou atmosféru zajistí Tera terakotový venkovní zahradní krb 74 cm, jenž je určen pro venkovní použití. Společník, který zaujme svým typickým designem je vyroben z materiálů terakota a ocel. Díky tomuto unikátnímu zahradnímu krbu si můžete užít posezení venku i v případě, že slunce přestane hřát svými paprsky, vy si nadále budete moci vychutnat pobyt na čerstvém vzduchu s rodinou, přáteli či jen při relaxaci.

Cena v době recenze: 1 156 Kč

Zahradní krb s 360 ° otevřeným ohništěm

Titus zahradní krb s antickým designem nabízí efektivní řešení pro chladné dny a možnost trávení času venku s přáteli, rodinou či jen poklidné a příjemné chvíle při poslechu praskajícího dřeva. Dekorativní zahradní krb s 360 °FireView je určen pro venkovní užití. Silnou stránkou je kvalitní nerezavějící a nehořlavá litina.

Cena v době recenze: 4 999 Kč

Venkovní zahradní terakotový krb 73 cm

Tera venkovní zahradní terakotový krb 73 cm vám poskytne příjemné teplo i v chladných dnech a díky tomu budete mocit trávit více času venku. Přenosný krb vyniká svou mobilitou, tudíž lze i přemístit, stejně tak se dá velmi jednoduše uschovat na zimu a nedojde k poškození vlivem sněhu, mrazu apod. Terakotový krb zaujme svým designem a kvalitním materiálem v kombinaci terakota a ocel.

Cena v době recenze: 1 389 Kč

Terasový ocelový zahradní krb

Terasový ocelový zahradní krb o rozměru 82x54x54 cm je dokonalou volbou. Výborný variabilní krb pro městské i zahradní terasy. Zahradní krb vám umožní trávení delšího času venku, užití si chladných večerů při posezení na terase s přáteli či jen při odpočinku a sledování plápolání ohně. Velmi elegantní a kvalitní terasový krb vám poskytne krásné teplo v chladných dnech

Cena v době recenze: 3 556 Kč

Šedý patinovaný zahradní terakotový krb

Tradiční terakotový krb, který je tradicí v Mexiku a velmi oblíbený již v mnoha dalších zemí. Když se ochladí ve večerních hodinách, krb vám rychle dá příjemné teplo a navodí uvolněnou atmosféru. V létě díky ohni odpudíte otravný hmyz. Díky ocelovému rámu – trojnožce s gumovými koncovkami na nohou je zahradní krb extrémně stabilní a chrání podlahu.

Cena v době recenze: 2 352 Kč

Zahradní nádoba na oheň s grilem

Užijte si středomořskou atmosféru, táborákovou romantiku a chutné grilované jídlo s dekorativní nádobou na oheň Blumfeldt Merano. Na pěstěném trávníku nebo na terase s terakotovými dlaždicemi bude nádoba na oheň Blumfeldt Merano středem pozornostiti. Kov v antickém vzhledu a středomořská dlaždicová ozdoba dělají z nádoby dekorativní objekt. Když se den chýlí ke konci, tehdy opravdu ukáže, co umí.

Cena v době recenze: 3 099 Kč

Venkovní ohniště s grilem dřevěného vzhledu

Nová vášeň pro oheň: v nádobě na oheň Blumfeldt Lombardia plápolají plameny obzvlášť působivě. S rozměrem 42 x 42 cm nabízí ohnisko Blumfeldt Lombardia dostatek prostoru pro velký táborák z polen, dřevěného uhlí nebo grilovacích briket. Spodní část nádoby z žáruvzdorného umělého kamene MagicMag se zvedá do výšky pro ještě lepší dojem z plápolajícího ohně. Ocelový lapač jisker z mřížkované sítě chrání ohnisko před vystupující horkem a létajícími jiskrami.

Cena v době recenze: 5 199 Kč

Zahradní krb mexického vzhledu

Tradiční terakotový krb, který je tradicí v Mexiku a velmi oblíbený již v mnoha dalších zemí. Když se ochladí ve večerních hodinách, krb vám rychle dá příjemné teplo a navodí uvolněnou atmosféru. V létě díky ohni odpudíte otravný hmyz. Díky ocelovému rámu – trojnožce s gumovými koncovkami na nohou je zahradní krb extrémně stabilní a chrání podlahu.

Cena v době recenze: 1 160 Kč

Přenosné zahradní ohniště z umělého kamene

Opětovně rozpálit plameny vášně: v kameninovém ohnisku Blumfeldt Troja praská oheň mimořádně působivě. Průměr ocelové mísy 75 cm nabízí dostatek místa na budoucí ohnisko z dřevní štěpky, dřevěného uhlí nebo briket. Dekorativní podstavec z kameninové pálené magnézie vyvyšuje ohniště na zvýraznění působivého dojmu praskajících plamenů. Ocelová kupole zachycuje jiskry, během jejího nepoužívání se dá jednoduše nadzvednout stranou.

Cena v době recenze: 4 199 Kč