Dětské zahradní domky

Dopřejte svým dětem trochu soukromí a prostor pro hraní. Zahradní domky dětem dávají možnost prožít ty nejlepší zážitky a vytvořit si krásné vzpomínky na dětství. Na výběr máte buď domečky plastové či dřevěné, a to v různých designech a variantách. Některé nezaberou příliš místa, jiné jsou naopak poměrně rozměrné. Doplnit je také můžete o různé doplňky, jako jsou prolézačky či skluzavky a tím u svých dětí vzbudit další vlnu nadšení.

Plastové zahradní domky bývají hodně barevné a výrazné, čímž jsou v očích malých dětí velice zajímavé. Jejich výhodou je také nízká cena a snadná manipulace. Dřevěné zahradní domečky mají ale také něco do sebe. Přírodní dekor lépe zapadne do venkovního prostředí a rozhodně bude na domek obklopený stromy na vaší zahrádce lepší pohled. Dřevo také domečku zajišťuje vyšší stabilitu a odolnost, což jistě oceníte z důvodu vyšší bezpečnosti svých dětí.

Dětský dřevěný patrový domek Marie

Dětský domek Marie je skvělou zábavou pro děti. Vzhledem k tomu, že je patrový, je tak vhodnější pro větší děti. Domek nabízí zábavu, dobrodružství a nejen to. Je rovněž praktickým řešením. Skýtá možnost hraní dětí a to i za deštivého počasí. Venkovní domek pro děti v přírodním dekoru je opatřen sedlovou střechou, ve které jsou vsazena 2 neotevíratelná okna, která poskytnou dostatek světla v domku. Je tak zajištěna bezpečnost proti možnému pádu. I když okna nelze otevřít, tak uvnitř je dostatek čerstvého vzduchu. Ve štítu domu a ve dveřích jsou dostatečně velké otvory, aby se dalo uvnitř dýchat.

Cena v době recenze: 42 000 Kč

Dětské hřiště Jungle Patio se skluzavkou

Elegantní a minimalistické, takové je dětské hřiště Jungle Patio. Perfektní zábava pro ty nejmenší, kteří jistě ocení vyvýšenou podestu. Cesta dolů je atraktivnější díky dlouhé skluzavce, proveditelné v několika barevných variantách. Navíc k tomu, je pod podestou zabudováno pískoviště, které v kombinaci s dřevěnými doplňky zaručí několikahodinové dobrodružství. 

Cena v době recenze: 15 150 Kč

Dětské hřiště Mansion se skluzavkou a žebříkem

Dětské hřiště Mansion je jedním z největších hřišť nabízené řady, takže poskytuje pořádnou porci zábavy pro děti. Hrací věž je opatřena pevnou dřevěnou symetrickou střechou “áčkového” typu. Ve spodní čísti hřiště je umístěno dětské pískoviště, které potěší ne jednoho malého stavitele.

Cena v době recenze: 34 049 Kč

Dětský dřevěný domeček se skluzavkou

Jak zabavit děti venku? Jak je vůbec dostat ven a udržet je po delší dobu na zahradě? Dětský domeček se skluzavkou Dekorhome zajistí zábavu a pohyb, hraní si venku. Je vhodný jak pro jedno, tak i více dětí. Zabaví děti na dlouhou dobu. Domeček nabízí nejen pěkný rozhled, ale i prostor pro hraní. Do domečku se děti dostanou po žebříku, který je bytelný a skýtá náležitou stabilitu. A k tomu skluzavka. Dřevěný domeček se skluzavkou najde uplatnění jak na zahradě, tak i na chalupě apod.

Cena v době recenze: 17 039 Kč

Zahradní dětský domeček Marimex

Dětský domeček Mochtoys Garden House zaujme na první pohled barvami a samotným provedením. V tomto domečku si může hrát jak jedno dítě, tak i více dětí. Domek je opatřen vchodovými dveřmi. Nechybí ani praktická okénka, která lze otevřít. Domeček je opatřen střechou. Tudíž umožní dětem si v něm hrát i za mírného deště. Díky stabilitě je možné domkem prolézat a bezpečně si v něm hrát. Součástí domku jsou i makety v podobě ptačího krmítka, květináče a tabule, na kterou lze psát či malovat fixy.

Cena v době recenze: 3 990 Kč

Prostorný dětský domeček se skluzavkou

Velký dětský domeček na šesti nohách. Tatínka potěší jednoduchou montáží a dítko spoustou tvůrčí svobody. A vestavěná terasa umožní vašim dětem radovat se z domečku i při deštivém počasí. Díky svým rozměrům je domeček vhodný především pro středně velké městské zahrady.

Cena v době recenze: 26 059 Kč

Dětský plastový domeček s kytičkami

Krásný plastový domek na zahradu vypadá jako opravdový. Má otevírací okna a dveře. Součástí balení je krmítko pro ptáčky, květináč a z boku tabule, na kterou se dá psát a malovat.

Cena v době recenze: 3 590 Kč

Dětské hřiště se skluzavkou ze smrkového dřeva

Dětský domeček, resp. hrací věž Lotti poskytuje dětem spoustu možnosti ke hrám. Nabízí vše k tomu, aby vaše děti mohly prožít veškeré své hrací fantazie. Díky vysoké výšce plošiny věž Lotti bezkonkurenční panoramatický výhled na zahradu. Masivní sedlová střecha a desky parapetů jsou vyrobeny z 18 mm silných stabilních desek. Hrací věž je standardně vybavena robustním dřevěným žebříkem se 4 příčkami a pískovištěm pod věží. 

Cena v době recenze: 16 960 Kč

Dětský zahradní domek s elektronickým zvonkem

Dětský plastový domeček na zahradu je tím správným pro všechny děti, které rádi tráví čas venku a je vhodný pro několik dětí najednou. Dvojité stěny domečku zajišťují bezpečnost, stabilitu a pevnost. Domeček disponuje dvěma vikýři, otevírací okenicí v jednom z oken, další kulaté otvory a dvoje vrátka namísto dveří.

Cena v době recenze: 5 398 Kč

Dětský zahradní domeček Buddy Toys Farm s verandou

Tráví Vaše dítě rádo čas venku? Je venkovním neposedným rošťákem? Pro všechny děti, které si rády užívají venkovní prostředí připravila společnost Buddy Toys zahradní domeček Farm s verandou. Tento domeček má nádherné barvy pro děti různého věku, nebo pohlaví. Je vyroben z kvalitních pevných plastů. Děti mohou využít domeček jak venku tak uvnitř díky nízké váze.

Cena v době recenze: 3 390 Kč