Lopaty a hrabla na sníh

I když zimy posledních let nebývají tuhé, přesto někdy napadne vyšší vrstva sněhu. Pak je třeba odhrnout cestu, aby se chozením nevytvořila nebezpečná ledová vrstva. Vybírat můžete z mnoha modelů, od levnějších plastových přes kovové až dokonce k elektrickým. I délky rukojeti nabízejí několik variant. Lopaty s krátkou násadou využijete například na cestách autem, delší násady zas šetří záda při práci v předklonu. Dražší výrobky disponují nastavitelnou teleskopickou násadou.

Pro odklízení větší plochy jsou některá hrabla vybavena spojenou rukojetí, která umožňuje vyvinutí větší síly. Výše zmíněná elektrická lopata na sníh se velice podobá sněhové fréze, avšak pro svou nízkou hmotnost a snadnou manipulaci se hodí pro odklízení menšího prostoru i kupříkladu podest schodiště. Samozřejmostí je možnost volby směru pro odhazování sněhu. Silný elektromotor vám ušetří spoustu práce i času.

4dílná sada zahradního nářadí

VidaXl 4dílná sada zahradního nářadí s rukojetí ve tvaru D z oceli je nepostradatelná takřka pro každého, kdo bydlí v domku, vlastní chatu či chalupu, má pozemek na pěstování apod. Sada zahradního nářadí je vyrobena z kvalitního ocelového materiálu. Pro snadnou manipulaci a práci je nářadí opatřené rukojetí ve tvaru D a pokryté vrstvou z odolného plastu zajišťující pohodlný úchop a dostatek prostoru pro práci v rukavicích. Praktickou sadu zahradního nářadí využijete na veškeré zahradnické, ale i terénní a stavební práce.

Cena v době recenze: 4 159 Kč

Kvalitní lopata Solid Fiskars

Lopata Solid Fiskars je praktickým, funkčním pomocníkem do každé zahrady. Ergonomicky tvarovaná lopata pro co nejlepší práci, manipulaci a uchopení je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu. Lopata je vhodná, jak pro práci na zahradě ohledně přenášení sypkých těžkých materiálů jako je zemina, písek a další. Stejně tak i v případě nutnosti pomůže v rámci první pomoci na odklizení sněhu, když nic nemáte jiného po ruce. Lopata je vhodným a nezbytným pomocníkem pro nakládání štěrku, betonu, písku. Pro co nejpohodlnější úchop je řešené držadlo ve tvaru písmene D.

Cena v době recenze: 469 Kč

Plastové hrablo na odklízení sněhu

GARDENA hrablo na sníh je vhodné pro odklízení sněhu na velkých prostorech. Široké žebrování plastové lopaty umožňuje hladké klouzání při prohazování cesty. Plast je odolný vůči posypové soli a mrazu až do teploty – 40°C. Hrana je vyrobena z pevného a flexibilního plastu, odolného vůči opotřebení a umožňuje práci s nízkou hlučností. Díky tomu je hrablo vhodné také pro nerovné povrchy, jako jsou přírodní kámen nebo dlaždice.

Cena v době recenze: 449 Kč

Levné dvouruční hrablo na sníh PUSHER K1

Hrablo dvouruční 78 cm PUSHER K1 vám velmi usnadní práci s odhrnováním sněhu. Díky rozměru a velice pohodlnému držení budete mít chodník či cestu zbavenou sněhu rychle a snadno. Proč si práci neusnadnit a neulehčit, když je to možné. Hrablo má hliníkovou lištu a plastovou lopatu v černém provedení, která je dostatečně velká, tudíž s ní naberete větší množství.

Cena v době recenze: 565 Kč

Zesílené hrablo na sníh SnowXpert Fiskars

Když zima tu je, sníh poletuje, je třeba řádně uklidit příchozí cesty, chodník na svém pozemku i před domem. Pokud vás tato činnost nebaví, ba dokonce irituje, stačí si jen vybrat dokonalého pomocníka, se kterým to rázem bude zábava. Posuďte sami. Zde se nabízí hned vhodný kandidát. Hrablo na sníh SnowXpert Fiskars 143001 s patentovanou lištou, která vyniká až 3x delší výdrží oproti klasickým lištám, zajistí, že práce s odhrnováním sněhu bude rychlá, efektivní a snadná.

Cena v době recenze: 1 030 Kč

Skládací lopata na sníh do auta Plastia

Praktický, efektivní a mobilní druh nářadí v cestovním provedení. Lopata, která je nezbytnou a především ocenitelnou výbavou do každého automobilu. Je mnoho situací a těch nepředvídatelných především, kdy lopatu využijete a uvítáte, že ji máte. Plastia skládací lopata Auto-sport v krásné oranžové barvě je vyrobena z kvalitního materiálu, kdy násadu tvoří černý kov, zatímco držadlo a pracovní část je z plastu v oranžovém provedení.

Cena v době recenze: 349 Kč

Univerzální zahradní lopata Fiskars 142000

Lopata na sníh a obilí Fiskars 142000 je vyrobena z materiálu, který je zárukou dlouhé životnosti, ale také úsporou časovou, finanční a přináší snadnou manipulaci, rychlou a efektivně odvedenou práci. Pracovní část lopaty je z tvrzeného hliníku, násada je z pořádného březového dřeva a držadlo je z polypropylenu v oranžovém provedení. Jde o druh nářadí, který je kvalitní, ale zároveň i lehký a díky ergonomickému držadlu se s ním velmi dobře pracuje.

Cena v době recenze: 891 Kč

Hliníková skládací lopata FIELDMANN FPL 4002

Být vždy připraven. To platí, ať už jste kdekoliv a za každé situace. Nespoléhejte na náhody. Pořiďte si praktickou, funkční a především mnohostranně využitelnou skládací lopatu. Nejen nepostradatelná věc do automobilu. Nikdy a nikde nevíte, kdy vás postihnou a zaskočí nepředvídatelné okolnosti. FPL 4002 hliníková skládací lopata Fieldmann vyniká nejen cestovní variantou, snadnou mobilitou, ale také kvalitním materiálem. Lopata má eloxovaný povrch. Garancí je dlouhá životnost výrobku a také snadná manipulace.

Cena v době recenze: 399 Kč

Teleskopická lopata na sníh do auta

Pro všechny, kdo patří mezi časté cestovatele automobilem. Výrobek, který ocení všichni, kdo jezdí nejen v zimě do horských oblastí a nevyhnou se setkání se sněhem či lépe sněhovou kalamitou. Sníh vás může na cestě zaskočit kdekoliv v zimě. Předejděte potenciálnímu problému a buďte vybaveni. Pořiďte si speciální lopatu do auta.

Cena v době recenze: 166 Kč

Hliníková velká lopata s dřevěnou bukovou násadou

Pro pořádnou venkovní práci, ale také k využití na odklizení sněhu, je nepostradatelnou záležitostí správné nářadí. Mnohostranné využití v rámci zastání různých činností garantuje kvalitní a pořádná lopata. Lopata velká s násadou je ideální pro přemísťování jak sypkých materiálů, jako je hlína, písek, zrní, ale právě také sníh. Praktická, účelná, kvalitní lopata je adekvátní volbou. Výhodou je, že ji můžete použít při mnoha venkovních činnostech, stejně tak pro efektivní, snadné a rychlé odklizení sněhu na chodníku doma či před domem, na zahradě, přístupové cestě.

Cena v době recenze: 299 Kč

Velké plastové dvouruční hrablo na sníh s masivní hliníkovou lištou a kolečky

Nejen na horách, ve vyšších oblastech, kde je zima ve znamení sněhové nadílky. Užitečného pomocníka na rychlé a především velmi snadné odklizení sněhu využije každý. Hrablo dvouruční 82 cm s kolečky Al lišta vám usnadní práci se sněhem, šetří čas a výsledkem budou čisté chodníky i cesty bez sněhu a zcela bezpečné pro chodce na ulici či členy vaší domácnosti při chůzi kolem domu, na zahradě apod.

Cena v době recenze: 679 Kč

Malá multifunkční lopata se zuby

Dokonalost sama o sobě. Kdo by odolal? Efektivní, skladné, praktické, kvalitní multifunkční nářadí. Kdo by nepotřeboval alespoň jeden kousek? Ocenitelný a takřka nepostradatelný výrobek do auta, při stanování či trávení pobytu v přírodě pod širým nebem. Že ještě tuto šikovnou věc nemáte? Teď hned to můžete napravit.

Cena v době recenze: 149 Kč

Levné hrablo na sníh s dřevěnou násadou

Unikátní plastové hrablo s dřevěnou násadou českého výrobce Enco. Hrablo vyrobeno z pružného a nelámavého plastu. Do hrabla je pevně zalisována ocelová lišta, která se během použití opotřebovává rovnoměrně s plastem. Dřevěná násada ukončená praktickou plastovou ručkou a masivně uchycená pomocí 3 objímek.

Cena v době recenze: 252 Kč

Malá hliníková lopata s násadou T

Malá hliníková lopata s dřevěnou bukoviu T násadou. Délka násady 120 cm, rozměr lopaty 260×290 mm.

Cena v době recenze: 172 Kč

Skládací hliníková zelená lopata Fieldmann nejen na sníh

Lopata hliníková skládací FPL 4002, Fieldmann. Každoročně si během sněhové kalamity každý řekne, že si konečně musí koupit lopatu do auta. Ve výše položených polohách by neměla chybět ani v jednom autě. Lopatu na sníh možná budete potřebovat jen několikrát za rok, ale ušetří vám mnoho zbytečných starostí. Proč lopatu do auta?

Cena v době recenze: 449 Kč

Ocelová skládací lopata FIELDMANN

Ocelová skládací lopata. Ideální do kufru auta nebo na kempování.

Cena v době recenze: 199 Kč

Profesionální lopata na sníh Plastkon ARMSTRONG 50

Odolná, stabilní lopata s průkopnickým designem vyrobeny z inovativních materiálů za použití nejnovějších technologií. Nelepí se na ni mokrý sníh.

Cena v době recenze: 842 Kč

Odhrnovač na sníh hliníkové hrablo s dřevěnou násadou

Kvalitní odhrnovač vyrobený tradiční českou firmou Alve. Lopata z odolného, 1,5 mm silného hliníkového plechu, vybavená ocelovou lištou pro zajištění maximální životnosti. Dřevěná násada.

Cena v době recenze: 378 Kč